Güvenlik Kabini

Anasayfa / Örnek Ürünler / Standart Kabin Örnekleri / Güvenlik Kabini
  • dayanikli-kabinler
  • dayanikli-kabinler
  • dayanikli-kabinler
  • dayanikli-kabinler
  • dayanikli-kabinler
  • dayanikli-kabinler
  • dayanikli-kabinler
  • dayanikli-kabinler

En dayanıklı kabinler

Her yerde avantajlı olarak kullanabileceğiniz standart ve özel şartı güvenlik kabini modellerimiz, sizlerin isteklerine ve projelere göre çeşitlenebilmektedir. Kaliteli ses geçirmez yapıların yanı sıra ısı geçirmez ya da normal yapılar ile siz müşterilerimizin kalitemiz ile her daim yanında oluruz. Çürümez, kolay temizlenir dış yüzeyleri ile koromozif şartlara uygun üretilmiştir.

Ayrıca güvenlik kabini içerisine elektrik tesisatı döşemek için uygun imkânlar sağlanmaktadır. Yapı konulduğu yere sabitlenir ve böylece rüzgâr ya da deprem gibi etkenlerden korunması olağandır. İç yüzey paneller temizlenebilir paneller olduğu için çok faza uğraş gerektirmemektedir. Firmamız işçilik ve imalat hatalarına karşı ürünlerini 1 yıl garantisi altında tutmaktadır. Sipariş vermeden önce kapı ve pencere yönlerini mutlaka belirtmelisiniz.

Her sipariş bizler için birer projedir. Bu kapsamda tam olarak ne istediğinizi net ifade etmeli ve mühendislerimizin size sunduğu raporu incelemelisiniz. Ardından bizler imalata geçer ve güvenlik kabini üretim hazırlıklarına başlarız. Bittikten hemen sonra kurulum ve teslimatı tamamen bize ait olup, Türkiye’nin her yerine teslimat yapmaktayız.

 

Güvenlik kabini; küçük oda, bölme anlamındadır. Karşımıza farklı seçenekler ile çıkan bu yapılara günlük hayatta da çokça denk geliyoruz. Bekçi kabinleri, büfe (gıda ve Tekel ürünlerinin satıldığı yer) kabinleri, mağazalardaki giyinme kabinleri, duşa kabinler, asansör kabinleri, WC -duş kabinleri, arınık kabinler gibi. Bulunduğumuz mekânlarda size özel alan imkânı sağlayan bu pratik yapılar, çeşitli sektörlerde (tekstil, gıda, inşaat, sağlık) önemli bir yer edinmeyi başarmıştır. Kabinler kullanıldıkları yere göre çeşitli hammaddelerden yapılmaktadır. Örneğin bekçiler için olan kabinler kurşungeçirmez ve sağlam yapıdadır. Büfe kabinleri yalıtımı iyi olan, örneğin güneş ışınlarından koruyan, yapıda olmalıdır. Kabinler kullanacağımız alana göre özelleştirilip kullanıma sunulmaktadır. Örneğin arınık kabinler genellikle laboratuarlarda kullanılmaktadır. Bunların yapısı diğer kabinlerden farklıdır. Deney maddelerinin muhafaza edildiği aparatlar için ayrı bölmeler bulunur. Sterilizasyon için UV lambası barındırır. İçi paslanmaz çelik ile kaplanmıştır. Güvenlik kabini çeşitliliği fiyatlara da yansımıştır. Kullanıldığı yere göre, yapıldığı hammaddeye göre güvenlik kabini fiyatları değişmektedir. Sağladığı kolaylıklar ve taşıma kolaylığı sayesinde hayatımızdan çıkaramayacağımız bir yapıdır.