Kurşun Geçirmez Zırhlı Kabin

Anasayfa / Örnek Ürünler / Metropol Kabin Örnekleri / Kurşun Geçirmez Zırhlı Kabin
  • zırhlı nöbetçi kulübesi
  • zırhlı kabin
  • kurşun geçirmez kabin

Özellikle yüksek güvenlik gerektiren polis ve jandarma kontrol noktaları, elçilik ve konsolosluk binaları,  holding merkezleri, bakanlıklar ve yüksek düzeyde görev yapan kamu kurumlarına özel Zırhlı Nöbetçi Kulübesi ve Kurşun Geçirmez Kontrol noktası kabinleri üretiyoruz.

Karmod’un yüksek güvenliğe özel üretim gerçekleştirdiği kabinlerin duvar ve çatı panelleri ile beraber kabin cam ve kapılarında kurşun geçirmez sistem uygulanmaktadır.

Yüksek güvenlikli zırhlı Karmod kabinler, tek kişilik veya çok sayıda güvenlik görevlisini barındıracak farklı planlarda bölmeli olarak hazırlanmaktadır. Özel tasarlanan görüş açılı planlarıyla görev yapanlara kolaylık sunmaktadır. Wc duş üniteli modellerimiz de bulunmaktadır.

Karmod kurşun geçirmez kontrol noktası kabinleri Sabancı Holding’in merkezinde yer alan güvenlik kabininde tercih edilmiştir. Karmod 1986’dan bugüne tecrübesi, fonksiyonel kullanımda yüksek kalitede üretimi ile çok sayıda kamu ve özel güvenlik hizmeti sunan kurumların güvenlik kabinindeki ilk tercihi olmuştur.