Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri Kurumsal

Karmod

Karmod, 1986’dan bugüne uzanan tecrübesini yeniliklerle araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile ilerleterek oluşturduğu 21.000 metrekare modern ve yüksek üretim kapasiteli imalat üssünde farklı kullanım amaçlarına hitap eden modüler yaşam alanları imal ediyor. Uluslararası kalite standartlarında çevre dostu üretim sistemiyle gerçekleştirdiği ürünleri bugün Dünyanın 80’e yakın ülkesinde güvenle tercih edilmekte ve edilmeye devam etmektedir.

Her biri tasarım uzmanı mimarlarca hazırlanan fonksiyonel kullanıma sahip planda yaşam alanları İngilizler’in dev klübü Manchester United’in Old Trafor stadında klüp ürünleri satış mağazası, Rusya’da güvenlik kabini, Senegal’de sıcak iklimde yüksek izolasyonuyla işçi şantiye kompleksi, İstanbul’da Halk Ekmek satış büfesi olarak şu an kullanılıyor.

Yüksek teknoloji kullanılarak bant sisteminde tam yoğunlukta hammadde kullanımı ile üretilen Karmod kabinler yüksek izolasyonu, pütürsüz düzgün parlak yüzeyi, yoğun koku önleyici fırınlama sistemi, temperli camları ve her detayında kalite içeren malzeme kullanımıyla üstün özellikler taşır.

Prefabrikte Türkiye’nin Dünyaya Açılan Markası Karmod

Karmod güvenlikten büfe çözümlerine, ofisten işçi şantiye yapılarına, çok amaçlı yaşam alanlarından wc duş ünitelerine ergonomik tasarımda ürünleri uluslararası kalite ve çevre dostu standartlarda garanti kapsamında yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.