Kabin

Anasayfa / Kabin

Son derece konforlu kapalı mekanlar içeren Karmod kabin fonksiyonel kullanımdaki mimari tasarımları ile modüler yaşam alanlarını beğeninize sunuyor. Karmod modüler yaşam ünitelerinin en önemli özelliği kullanıma hazır olarak üretilmesidir.

Teknolojik bant sisteminde üretilen maksimum izolasyon içeren modüler duvar panelleri plan özelliğine göre birleştirilerek ihtiyaç olan her alanda kullanılabilecek son derece geniş kullanımda kapalı mekanlar hazırlanmaktadır. Ürünün duvar ve çatı panelleri, pencereleri, kapısı, yer döşemesi, elektrik tesisatıyla beraber proje içeriğinde varsa su tesisatları armatürleriyle her detayıyla kullanıma hazır müşteriye sunulmaktadır.

Teknolojik üretimli Karmod yaşam ünitelerinde bant sisteminin getirdiği çok sayıda üstün özellikler vardır. Bunlardan en önemlisi üretim bandında tam yoğunlukta hammadde kullanımıyla yüksek izolasyonla beraber pütürsüz parlak yüzeyli ürünler elde edilmesidir.

Polyester paneller arasına sistemde dengeli yoğunlukta özel makina ile yerleştirilen poliüretan malzeme dar panel genişliğine rağmen son derece yüksek izolasyon sağlamaktadır.

Ürünün pencerelerinde kullanılan camlar güvenli temperli camdır. Kapısı pvc kapıdır. Tavan aydınlatma sistemi çatıda üretim esnasında içten yürütülen kablo sistemiyle estetik görünüm sağlar. Sigorta kutusundan açma kapama anahtarı ve prize uzanan tesisat sistemi köşe kapamalarıyla gizlenmiştir. Tesisatta kullanılan tüm malzemeler ve aydınlatma armatürleri kalite belgeli üretimlerden tercih edilmiştir. Ana sigorta merkezi elektrik şebekesine bağlantı yapıldığında çalışmaya hazır özellikte tamamlanmıştır. Her üründe yer alan tesisatlar için kalite kontrol aşamasında çalışma testleri yapılmaktadır.

Yaşam ünitelerinin su tesisatları özel kapama yapılarak yerleştirilmiş olup malzemeler birinci sınıf tesisat malzemeler kullanılarak hazırlanmıştır. Lavabo, wc, duş üniteleriyle beraber musluk ve bataryalar kullanıma hazır montajlanmaktadır.

Wc üniteleri müşteri tercihlerine göre tek üniteden başlayarak 8’li üniteye kadar bölmeli modellerde üretim yapılmaktadır. Wc ünitesi alaturka yer taşı, alafranga klozet, pisuar veya duş teknesi özelliğinde yine müşteri tercihlerine göre hazırlanmaktadır. İstendiğinde engelli wc kabini de firmamızda yapılmaktadır. Kapıları engellinin ergonomik kullanımı için geniş sürgülü sistem yapılabilmektedir. Wc alanında özel tutma kolları gibi yardımcı aparatlar yerleştirilebilmektedir.

Karmod yaşam ünitelerinin bu üstün özeliklerini sıraladıktan sonra ürünün kullanım alanlarından da biraz bahsedelim. Öncelikle modern şehir mimarisine uyumlu tasarımlarda özenle hazırlanan ürünler konulduğu mekanla maksimum uyum sağlar. En yaygın kullanım yerleri arasında güvenlik amaçlı kullanımdır. 150x150 tek kişilik güvenlik görevlisi yaşam alanı uyumlu cam yerleşimiyle personelin işini kolay yapmasına imkan verir. Elli metrekareye varan ölçüleriyle yoğun personelli güvenlik noktaları için de yapı çözümü sunar.

Ürünün bir diğer kullanım amacı büfe kabini olarak tercih edilmesidir. İstanbul Halk Ekmek satış büfelerinde, Gebze Ekmek satış büfelerinde, Bursa’da, Ankara’da, Konya’da, Samsun’da ve Türkiye genelinde bir çok ilimizin il ve ilçe belediyelerinin büfe tercihlerinde Karmod ilk sırada yer alır. Ürünlerimiz İngiltere’nin dev kulübü Manchester United’in Old Traford stadında kulüp ürünleri satış mağazası olarak tercih edilmiş olup halen kullanılmaktadır.

Şantiye yapılarında yemekhaneden yatakhaneye, ofisten sağlık merkezine çok amaçlı kullanım özelliği ile Karmod yaşam alanları hayatın her yerinde.

  • kabin
  • kabin fiyatları
  • istanbul kabin
  • kabin modelleri
  • kabin çeşitleri