Kabin Fiyatları

Anasayfa / Kabin Fiyatları
 • kabin fiyatları
 • kabin fiyatları
 • kabin fiyatları
 • kabin fiyatları
 • kabin fiyatları
 • kabin fiyatları
 • kabin fiyatları
 • kabin fiyatları
 • kabin fiyatları
 • kabin fiyatları
 • kabin fiyatları

Bir ürün veya hizmet için fiyat unsurundan bahsedildiğinde her zaman yalın olarak sadece fiyat aklımıza gelmez. Ürün veya hizmetin kalitesi, sunduğu avantajlar, özellikleri gibi tüm detayları göz önünde bulundururuz.

Kabin fiyatları denildiğinde de mutlaka kalite ve diğer avantaj detaylarının özellikleri karşılaştırılmalıdır. Her sektörde olduğu gibi hazır yaşam alanı sektöründe de merdiven altı olarak isimlendirilen üretim şekli maalesef mevcut. Bu durum sektörü tanımayan satın almaların tercihlerini olumsuz etkilemektedir. Başlangıçta fiyatıyla çok ekonomik gözüken ürün kalitesiz üretimin doğal sonucu olarak kullanıldıkça getireceği ek maliyetler mutlaka hesap edilmelidir.

Bir beyaz eşya veya otomobil alırken yaşamayacağımız kalite unsurlarını malesef kabin alırken yaşayabiliriz. Çünkü beyaz eşya veya otomobil gibi marka bilinirliği ve kalitesi yüksek ürünleri satın alırken çok fazla risk yaşamayız. Çünkü hangi marka ürünün fiyatının ne olabileceğini kolaylıkla tahmin edebiliriz. Bu nedenle kalite üstünlüğü bilinen markaların fiyatları diğer ürünlerden daha yüksek olmasına rağmen bilinçli olarak tercih ederiz.

Polyester mobo hazır yaşam alanlarının lider markası Karmod üstün özellikteki ürünleri en iyiyi arayanlar için tasarlayıp üretti. Karmod modern üretim bant sisteminde hazırladığı tüm ürünlerinde yüksek kalite ile beraber satış sonrası garanti desteğini de veriyor. Karmod’tan alınan her ürün kalite güvence kapsamındadır.

Kabinde kalite için en önemli detay duvar panel sistemidir. Karmod ürünlerinin duvar panelleri makine sistemiyle tam yoğunlukta hammadde kullanılarak imal edilmektedir. İki panel levhası arasında kalan ara bölmeye poliüretan malzeme yine makina sistemiyle atılmaktadır. Bu da panellerde yüksek ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Aynı sistemle üretilen çatı paneli de aynı yüksek kalite özelliklerini taşır. Çatı dört yapının dört kenarında yer alan panellerin üzerini kapatarak tam yalıtım sağlar.

Özel boya ve fırın sistemine sahip Karmod üretimleri pütürsüz parlak yüzeye sahiptir. Klasik sistemle elde boyanan ve açık alanda kurutularak üretilen yaşam alanlarına göre Karmod yüksek kalite farkları içerir.

Yaşam ünitelerimizin kapıları PVC sistemle üretilmektedir. Bu da yalıtımı artırmaktadır. Ürünlerimizin camlarında temperli yüksek güvenlikte cam kullanılmaktadır. Olası kırılmalarda dağılma yapmaz.

Ürünlerimizin elektrik sisteminde kullanılan kablolar, prizler, anahtarlar ve aydınlatma armatürleri birinci sınıf kalite belgeli üretimlerden tercih edilmektedir. Elektrik sistemi ana hat bağlantı bu vatına sahiptir. Kullanılacağı yerdeki merkezi elektrik hattına kolayca bağlanılıp hemen kullanıma başlanabilmektedir.

Su tesisatı içeren lavabolu, wc duşlu ürünlerimizin tesisat malzemeleri birinci sınıf malzemeler kullanılarak hazırlanmaktadır. Su tesisatlarının sızdırmazlık testleri kalite kontrol aşamasında yapılmaktadır. Tesisatın bulunduğu alanlardaki özel kapamalarla istendiğinde kolayca değişim yapılabilmektedir. Atık su tesisat çıkışı yandan çıkartılmış olup ana hatta kolayca bağlantı yapılabilmektedir. Temiz su girişi dışarıda bırakılarak merkezi şebekeye kolayca bağlantısı düşünülmüştür. Wc duş ünitelerimiz birinci sınıf garantili ürünlerden tercih edilmiştir. Alaturka, alafranga veya duş teknesi müşteri tercihlerine göre opsiyonel uygulamalıdır.

Yer döşemesinde zemine uygun kalınlıkta PVC dekoratif kaplama tercih edilmiştir. Ürünlerimizde klima, su ısıtıcı, panjur – kepenk, şerit perde gibi özel uygulamalar müşteri tercihlerine göre özelleştirilerek yapılmaktadır.

Kullanıma hazır ürünlerimiz yüksek kalitesi ve ekonomik İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, Konya gibi illerimize kabin fiyatlarıyla size özel.