Standart Kabinler

Anasayfa / Kabin Çeşitleri / Standart Kabinler

Karmod’un Dünya lideri üretici sıfatıyla sunduğu yaşam kabinleri üstün teknoloji ile üretilmektedir. Karmod’un Ar-Ge'sinde geliştirdiği bant sistemi üretiminin temel özelliği tam yoğunlukta ham madde kullanımı, ideal fırınlama süresi, koku yapmaz özel boyama sistemi, pürüzsüz parlak yüzeyi, yüksek yalıtımlı gibi unsurlara sahip olup benzerleriyle kıyaslanmaz üstün niteliklere sahiptir.

Standart kabinlerimiz 150x150 cm ebattan başlayarak 270x750 cm ebat aralığında farklı ölçülerde üretim yapılmaktadır. Bu ölçüden daha büyük ebatlı ürünlerimiz endüstriyel kabinler olarak adlandırılmaktadır. Kabinlerimiz elektrik tesisatı, armatürleri, zemin döşemeleri ile kullanıma hazır sevk edilmektedir.

Bu kategorideki ürünlerimiz başta güvenlik kabini olmak üzere, ekmek büfesi, market büfesi, gazete – dergi satış noktası, satış ve çalışma ofisi, bilet – kart satış kabini, seyyar wc duş gibi farklı ihtiyaçlar için tercih edilmektedir. Kabinlerimize gişe camı, panjur, klima, tamperli cam, kurşun geçirmez cam, güneş enerji sistemi gibi opsiyonel uygulamalar yapılabilmektedir.

Teknik Özellikler Örnek Projeler  

Standart Kabinler